Numer postępowania 18/P/2024
Ogłoszenie nr 2024/BZP 00666442/01 z dnia 2024-12-20
Przekierowanie na platformę:
https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 18/P/2024
Ogłoszenie nr 2024/BZP 00666442/01 z dnia 2024-12-20
Przekierowanie na platformę:
https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 17/P/2024
Ogłoszenie nr 2024/BZP 00637164/01 z dnia 2024-12-06
Przekierowanie na platformę:
https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 16/P/2024
Ogłoszenie nr 2024/BZP 00628753/01 z dnia 2024-12-03
Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 13/P/2024
Ogłoszenie nr 2024/BZP 00611026/01 z dnia 2024-11-22
Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 15/P/2024
Ogłoszenie nr 2024/BZP 00610536/01 z dnia 2024-11-22
Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 14/P/2024
Ogłoszenie nr 2024/BZP 00604435/01 z dnia 2024-11-20
Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 12/P/2024/UE
Numer publikacji ogłoszenia: 664098-2024
Numer wydania Dz.U. S: 213/2024
Data publikacji: 31/10/2024
Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 11/P/2024
Ogłoszenie nr 2024/BZP 00555501/01 z dnia 2024-10-21
Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 10/P/2024
Ogłoszenie nr 2024/BZP 00495851/01 z dnia 2024-09-12
Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 9/P/2024
Ogłoszenie nr 2024/BZP 00391156/01 z dnia 2024-07-02
Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 7/P/2024/UE
Numer publikacji ogłoszenia: 337798-2024
Numer wydania Dz.U. S: 110/2024
Data publikacji: 07/06/2024
Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 8/P/2024
Ogłoszenie nr 2024/BZP 00327865/01 z dnia 2024-05-17
Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 6/P/2024
Ogłoszenie nr 2024/BZP 00287486/01 z dnia 2024-04-16
Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 5/P/2024
Ogłoszenie nr 2024/BZP 00272264/01 z dnia 2024-04-05
Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 4/P/2024/UE
Numer publikacji ogłoszenia: 127926-2024, Numer wydania Dz.U. S: 44/2024, Data publikacji: 01/03/2024
Identyfikator/wersja ogłoszenia: bc976dbc-785c-4158-9c7a-78cf96abc70a – 01
Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 1/P/2024/UE
Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 3/P/2024
Ogłoszenie nr 2024/BZP 00017470/01 z dnia 2024-01-08. Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 2/P/2024
Ogłoszenie nr 2024/BZP 00009040/01 z dnia 2024-01-04. Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 18/P/2023
Ogłoszenie nr 2023/BZP 00540157/01 z dnia 2023-12-08. Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 17/P/2023
Tryb udzielania zamówienia: Tryb podstawowy.
Ogłoszenie nr 2023/BZP 00463668/01 z dnia 2023-10-26. Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 16/P/2023
Ogłoszenie nr 2023/BZP 00459821/01 z dnia 2023-10-25
Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 15/P/2023/UE
Numer postępowania 14/P/2023
Ogłoszenie nr 2023/BZP 00436720/01 z dnia 2023-10-10
Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 13/P/2023
Ogłoszenie nr 2023/BZP 00349671/01 z dnia 2023-08-10
Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 11/P/2023
Ogłoszenie nr 2023/BZP 00284080/01 z dnia 2023-06-30
Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 12/P/2023
Ogłoszenie nr 2023/BZP 00267174/01 z dnia 2023-06-20
Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 10/P/2023/UE
Numer postępowania 9/P/2023
Ogłoszenie nr 2023/BZP 00244790/01 z dnia 2023-06-02
Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 8/P/2023
Ogłoszenie nr 2023/BZP 00228403/01 z dnia 2023-05-23
Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 7/P/2023
Ogłoszenie nr 2023/BZP 00202982/01 z dnia 2023-05-05
Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 5/P/2023
Ogłoszenie nr 2023/BZP 00169494/01 z dnia 2023-04-07
Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 2/P/2023/UE
Numer postępowania 4/P/2023
Numer postępowania 3/P/2023
Numer postępowania 1/P/2023
Numer postępowania 10/P/2022
Numer postępowania 8/P/2022
Numer postępowania 9/P/2022
Numer postępowania 2022/BZP
Typ postępowania: Postępowanie krajowe.
Tryb udzielania zamówienia: Tryb podstawowy.
Ogłoszenie nr 2022/BZP 00351505/01 z dnia 2022-09-16
Przekierowanie na platformę: https://rckikzg.ezamawiajacy.pl/pn/rckikzg/demand/notice/public/59172/details
Numer postępowania 4/P/2022
Typ postępowania: Postępowanie krajowe.
Tryb udzielania zamówienia: Tryb podstawowy.
Ogłoszenie nr 2022/BZP 00061616/01 z dnia 2022-02-18.
Przekierowanie na platformę.
Postępowanie unijne: 3/P/2022/UE.
Numer ogłoszenia w Dz.Urz. UE – OJ/S 2022/S 021-051221.
Przekierowanie na E-platformę.
Postępowanie: 1/P/2022.
Ogłoszenie o zamówieniu: 2022/BZP 00029759/01 z 21.01.2022 r.
Przekierowanie na E-platformę.
Postępowanie: 2/P/2022.
Data zamieszczenia 13.01.2022.
Ogłoszenie o zamówieniu: 2022/BZP 00016826/01 z dnia 13.01.2022 r.
Przekierowanie na E-platformę.